Драматичен успех за Септември (Симитли) над дубъла на Левски

Септември (Симитли) победи с 3:2 дублиращия отбор на Левски в среща от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Мачът ще бъде запомен с голямата драма в края на срещата, като в последната минута двата състава си размениха по един гол. Неостаряващият Владислав Златинов откри за домакините, а в края на полувремето Калоян Петков изравни за "сините".

В 70-ата минута Септември поведе отново след попадение на резервата Димитър Благов от дузпа. Самият той спечели дузпата за отбора си, която бе оспорвана бурно от възпитаниците на Елин Топузаков. Те имаха претенции, че преди нарушението в наказателното поле, Благов е ударил бранител, който остана да лежи на земята, а главният съдия Николай Ангелов не спря играта и футболистите заформиха меле. Ангелов вдигна само един жълт картон и успокои страстите. В последната минута Калоян Стрински вкара изравнителен гол.

В ответната атака, след центриране от фал и разбъркване в наказателното поле, Лъчезар Дафков донесе драматичната победа на отбора от Симитли