Тимът на Мартин Луков с втора поредна победа

Кармиотиса стартира сезона в Кипър с три поредни загуби, но спечели следващите си два мача и вече е на 11-о място в класирането. Снощи тимът надви с 1:0 гостуващия Олимпиакос (Никозия), а българският вратар Мартин Луков отново остана на пейката и продължава да чака дебюта си.

Гола вкара Емилио Селая от дузпа в края на първото полувреме. Наказателният удар беше отсъден за нарушение на Сам Хендрикс срещу Йоанис Хадживасилис. След почивката Олимпиакос можеше да изравни, но удар на Едгар Сали срещна гредата.

Луков подписа с кипърски тим

Загубата остави тимът от Никозия на дъното в таблицата с едва 1 точка. Лидер е Арис (Лимасол) с 12 пункта, пред Пафос и Аполон (Лимасол) на Илиан Илиев с по 11. АПОЕЛ Никозия на Георги Костадинов е на пето място с 8 точки.

Снимка: sport-fm.com.cy