Златев: Влязох с огромна мотивация, яд ме е за гредата

Талантът на Черно море Николай Златев бе с основна заслуга за домакинската победа на своя отбор с 2:1 над Ботев (Враца). 17-годишният нападател влезе в началото на второто полувреме при резултат 0:1 и след страхотно представяне помогна на своите да обърнат резултата.

Курьор измъкна Черно море срещу Ботев в 92-ата минута, юношески национали на България блестят

“Влязох на полувремето с огромна мотивация, за да спечелим със сигурност, защото тази победа беше много важна. Получи ми се още в началото и оттам тръгна играта.

Първото полувреме не беше толкова зле, но със сигурност сме качествен отбор и можеше да се представим по-добре.

Искахме да вкараме острота в атака, да спечелим трите точки и да сме в челото на класирането.

Вианги давам максимума от себе си. Единствено ме е яд за гредата, която уцелих, защото можехме да излезем напред много по-рано. Давам максимума от себе си, борим се за титулярното място.

Илиан Илиев със сигурност липсваше, защото имаме сигурност с него, но и Петьо дава сигурност”, коментира Златев след победата.