Лудогорец III прегази Дунав II

Лудогорец III разгроми Дунав II (Русе) със 7:2 в Разград. Двубоят е от петия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините наклониха чувствително везните в своя полза само за четвърт час. От 5-а до 19-ата минута Димитър Иванов, Тончо Георгиев и Петър Кирев направиха резултата класически. Първият се разписа за втори път в 37-ата минута. При това съотношение, съперниците се оттеглиха на почивка. Десетина минути след нея Кристиан Господинов откри головата сметка на русенци. Само след секунди обаче Кирев пак опъна мрежата на Дунав – 5:1. В 60-ата минута Диян Димов реализира второ попадение за малките „дракони“. Моментално обаче Иванов оформи своя хеттрик. Десетина минути по-късно точен беше и Емил Кьосов – 7:2.