Дубълът на Славия разби Балкан (Ботевград) и продължава с победите в Трета лига

Дублиращият отбор на Славия разби Балкан (Ботевград) с 4:2 в двубой от 4-ия кръг на група “А” в Югозападната Трета лига. През първата част гостите от Балкан си отбелязаха автогол след центриране на Самуил Стойнев. През втората част Стефан Трайков покачи на 2:0 със страхотен гол, а Роберто Райчев направи резултата класически. В следващите минути мачът се изнерви, а Балкан върна две попадения. В крайна сметка резервата Борис Димитров на празна врата оформи крайното 4:2.

Славия има 9 точки и дели първото място в групата с отбора на Костинброд. Балкан е на 4-о място с 6. В следващия кръг Славия II гостува на втория тим на Септември (София), Балкан (Ботевград) приема Марек.