Чавдар стигна до победата срещу дубъла на Славия

Чавдар (Етрополе) победи дубъла на Славия София с 3:1 в мач от първия кръг на група “А” на Югозападната Трета лига. През първото полувреме на мача първото попадение бе реализирано в 28-ата минута след изпълнение на дузпа от Андон Гущеров.

Три минути след почивката гостите от София реализираха първото си попадение и изравниха резултата, но етрополският тим не спря да атакува противника си и успехът не закъсня. В 86-ата минута след удар от вратата на Николай Ботев намери топката и стреля във вратата на Славия II и Чавдар поведе в резултата за 2:1. Две минути по-късно Стоян Сотиров вкара третото попадение в мача.

В следващия кръг Чавдар гостува на Марек, а дубъла на Славия домакинства на Банско.