Успешен старт за Черноломец (Попово)

Черноломец (Попово) започна сезона с 2:1 у дома над Спартак II (Варна). Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Вицешампионът контролираше събитията на терена през цялото време. Голмайсторът им Тихомир Кънев откри резултата от дузпа в 37-ата минута.

Победен старт е целта на Черноломец (Попово)

Секунди преди почивката Баръш Николаев подаде, Александър Александров пропусна топката и Симеон Иванов изравни с удар по диагонала. Диян Димитров осигури победата с глава след центриране от корнер в 66-ата минута. Домакините имаха още шансове за гол, но Десислав Петков, Беадир Беадиров и Диян Димитров не се възползваха.

Димитър Трендафилов: Да оставим добри впечатления с играта си

Накрая варненския голмайстор Симеон Иванов стреля в аут. Секунди по-късно Александър Александров шутира, поповския страж Димитър Пантев изби топката, а влезлия като резерва Даниел Халачев не уцели вратата.