ФК Рилци спечели в Нови пазар

Рилци (Добрич) победи в Нови пазар местния Ботев с 2:0. Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Домакините първи пропуснаха да открият резултата. По веднъж Едис Ефрахим и Хакан Шюкрю не успяха да надиграят добричкия вратар. Пред отсрещната врата с попадение се размина Дейвид Венциславов. До почивката гол не падна.

Това се случи десетина минути след началото на втората част, когато Гюрсел Осман откри резултата. Той напусна преждевременно терена в 86-ата минута, когато получи втори жълт и червен картон. Накрая Мартин Кирилов вкара второто попадение.