Контролна среща: ЦСКА-София - Политехника Яш (Румъния) 1:0 /почивка/

Черноморец (Балчик) тръгна с изразителен успех

Черноморец победи Доростол (Силистра) с 4:1 в Балчик. Двубоят е от първия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините контролираха всичко на терена през цялото време. В 18-ата минута проведоха добра атака, спряна с нарушение срещу Джорджио Димитров.

Черноморец (Балчик) се подготвя за ударно начало

Той изпълни дузпата и откри резултата. Почи, Габриел и Бешев пропуснаха да направят аванса по-изразителен до почивката. Това все пак стори Иван Цачев в 60-ата минута, когато се възползва от пас на съотборник. Скоро обаче Любомир Михалев върна интригата – 2:1 след асистенция на Костадин Иванов.

Доростол: Играем срещу фаворита за първото място

В 75-ата минута обаче Джорджио Димитров свали топката с глава и Даниел Георгиев отблизо направи 3:1. В последните секунди Почи беше фаулиран и влезлия като резерва Иван Томов реализира от дузпа – 4:1.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!