Гигант мачка, но не повали Левски (Карлово)

1:1 приключиха в Съединение местния Гигант и Левски (Карлово). Двубоят от втория кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините доминираха през целия мач, но не успяха да материализират превъзходството си. Гостите бяха рационални – оползотвориха единствената си възможност. Това се случи в средата на първото полувреме, когато след центриране, противниковия вратар Цветан Тодоров остана под топката и Иван Петров откри резултата.

След почивката футболистите от Карлово въобще не преминаха централната линия на терена. Поразително е съотношението на корнерите – 16:0 в полза на Гигант. Свилен Щерев изравни резултата в средата на втората част с удар от 25 метра. Съотборниците му Мусат Аурел, Красимир Здравков и Иван Лазаров пропиляха отлични възможности за гол. В други ситуации перфектно се справи вратаря на левскарите.