"Акулите" надвиха Левски в Карлово

Черноморец (Бургас) направи летящ старт на новия сезон в Югоизточната Трета лига. В първия кръг на първенството "акултие" се наложиха с 2:0 като гости на Левски (Карлово). Така и новият треньор на бургазлии Георги Чиликов потегли с успех.

Черноморец поведе в самия край на първото полувреме. Тогава Милен Танев бе изведен зад гърба на отбраната на домакините и прати топката в мрежата за 0:1. "Акулите" си подпечатаха успеха в 53-ата минута, когато Григор Долапчиев засече центриране от корнер на Яни Николов, оформяйки крайното 0:2.

В следващия кръг Черноморец посреща Асеновец, а Левски (Карлово) гостува в Съединение на Гигант.