Дубълът на Левски допусна обрат и загуби във Владая

Вторият отбор на Левски загуби с 1:2 гостуването си на Гранит (Владая) в мач от първия кръг на група “Б” в Югозападна Трета лига. „Сините“ поведоха в резултата с гол на Антон Иванов в 20-ата минута, но домакините стигнаха до пълен обрат през второто полувреме.

И двата гола за гостите бяха дело на Весислав Иванов, който първо се възползва от грешка на вратаря на Левски Йоан Загорови и изравни, а малко по-късно направи обрата пълен, след като бе точен от дузпа.

Във втория кръг Левски II приема Оборище (Панагюрище), а Гранит гостува на дубъла на ЦСКА - София.

Съставът на Левски II: 12. Йоан Загоров (к), 2. Марио Дадаков, 21. Денис Динев, 15. Слави Чакъров, 5. Атанас Килов, 14. Александър Божилов, 8. Антоан Стоянов (17. Калоян Стрински, 7. Антон Иванов, 19. Преслав Бачев, 11. Борислав Рупанов.