Гранит и Рилски спортист завършиха сезона с голово реми

Гранит и Рилски спортист приключиха сезона в Югозападната Трета лига с голово реми в последния 38-ми кръг. Двубоят във Владая завърши наравно 2:2.

Гостите от Самоков откриха резултата в края на първото полувреме чрез Кристиян Гуглев. Гранит започна много добре след почивката и стигна до пълен обрат. Иван Зайков (47) и Кристиян (Фурнаджиев) записаха имената си сред голмайсторите. Четвърт час преди края на редовното време обаче Петко Петков бе точен за Рилски спортист, с което оформи крайното 2:2.

По този начин двата отбора завършват в средата на таблицата с равен точков актив (48), но домакините заемат по-предна позиция заради по-добрите си показатели в директните двубои.