Черноморец (Бургас) подчини дубъла на Черно море (Варна)

Черноморец (Бургас) надви у дома втория отбор на Черно море (Варна) с 3:2 в приятелска среща. Домакините доминираха н първия час от срещата. Милен Танев тресна гредата на варненската врата. Антон Узунов пък опъна мрежата им, десетина минути преди почивката – 1:0. Даниел Димитров удвои аванса на „акулите“, четвърт час след началото на втората част. Многото смени в двата отбора дадоха инициативата на „моряците“. Те материализираха предимството си в попадения на Кристо Яначков и Радослав Петров. Други две възможности бяха пропилени пред бургаската врата. Накрая след фаул встрани, настана суматоха пред голлинията на Черно море и Христо Георгиев вкара победното попадение.