Черноморец (Бургас) утрепа Сливен

Черноморец разгроми едноименния тим на Сливен с 11:1 в приятелска среща, играна в Бургас. Това беше минималното, с което се отърваха гостите. „Акулите“ им скъсаха мрежата още в началния половин час, след който водеха с 6:0. Милен Танев даде тон за голеадата, само 120 секунди след първия съдийски сигнал. Венцислав Славов се разписа в 6-ата минута, а секунди по-късно, той направи резултата класически. После Григор Долапчиев покачи на 4:0 с глава след центриране на съотборник. Той вкара още веднъж, възползвайки се от асистенция на Славов. В 33-ата минута Танев получи топката сам срещу вратаря и реализира шестото попадение. След няколко минути се разписа и Венелин Филипов. Секунди преди почивката противника достигна до почетно попадение. С подновяването на играта от центъра обаче, Танев оформи своя хеттрик. След почивката по веднъж за бургазлии реализираха Валентин Стоилов, Антон Узунов и Мирослав Радев.