Черноморец (Бургас) вкара шест пъти на Спартак II (Варна)

Черноморец (Бургас) надигра втория отбор на Спартак (Варна) с 6:0 в приятелска среща, играна в Обзор. Резултатът е достатъчно красноречив за съотношението на силите на терена. Адмирации за юношеската формация на „соколите“, че направи възможното да се надиграва със съперника, въпреки че опитите бяха неуспешни. Мирослав Радев откри резултата, четвърт час след началния съдийски сигнал. След още толкова време Венцислав Славов удвои. Венелин Филипов направи резултата класически от дузпа малко преди почивката. Десетина минути се оказаха достатъчни на Мустафа Мустафа да се разпише два пъти в средата на втората част. Антон Узунов вкара шестия гол в края на мача.