Ботев (Ихтиман) надви Септември II в голово шоу

Ботев (Ихтиман) победи с 3:2 в контрола столичния Септември II, която се игра на стадион "Христо Ботев".

Двата тима започнаха проучвателно срещата, но след изпълнение на корнер гостите от София откриха резултата в 12-ата минута. До почивката Ботев съумя да стигне до изравнителното попадение,дело на Рангел Игнатов, а то дойде точно в края на първата част.

През второто полувреме домакините се разиграха и поведоха след гол от дузпа, но също от наказателен удар Септември стигна до ново равенство.

В крайна сметка Ботев съумя да спечели с 3:2 с ново попадение, след атака която остави отбраната на гостите неподготвена в 75-ата минута.

Срещата беше изгледана от почти цялата Съдийска комисия към ЗС на БФС - София, както и от почти 100 зрители предпочели да погледат любопитен футболен сблъсък.

В събота (23 юли) Ботев играе със Септември, но от Симитли.