Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Ботев (Ихтиман) тръгна с хикс в контролите

Ботев (Ихтиман) изигра първата си предсезонна проверка преди старта на шампионата в Югозападната Трета лига. На стадиона в града момчетата на Валери Свиленов завършиха 1:1 с Оборище (Панагюрище).

Гостите откриха резултата през първата част, но с глава в 85-ата минута Васил Велев възстанови равенството. Преди двубоя беше отслужен водосвет за здраве.

В следващата си проверка Ботев ще се изправи срещу представителя на Югоизточната Трета лига - Гигант (Съединение) на 9 юли.