Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Марек повали Рилски спортист в контрола със седем гола

Марек (Дупница) победи Рилски спортист с 4:3 в приятелска среща играна в Самоков. Стана двуостър двубой с много голови положения пред двете врати. Заслужен успех за гостите. Герой за тях е Николай Ганчев, реализирал всичките четири попадения. Той откри резултата, десетина минути след началото. Владислав Георгиев изравни. Ганчев обаче наказа домакините и в 35-ата минута. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. След нея бяха извършени доста смени. Само за няколко минути дупнишкия голмайстор се разписа още два пъти. Стефан Неделчев намали на 2:4 в 68-ата минута. Цветан Митев вкара третия гол, десетина минути преди края.

Треньорският тандем на самоковския тим Людмил Киров – Мартин Ковачев е доволен от представянето на футболистите си. Двамата тепърва ще избистрят състава, с който отбора им ще играе в първенството на Югозападната Трета лига.