Рилски спортист победи и ЦСКА - София II в контрола

Отборът на Рилски спортист продължава подготовката си за новия сезон. Момчетата на Людмил Киров се изправиха срещу дубъла на ЦСКА - София и успяха да спечелят проверката на стадион "Искър" с 2:1.

ЦСКА - София II завъртя реми с Вихрен, падна уникален гол в Панчарево

Попаденията за домакините бяха дело на Стефан Неделчев в 29 минута и на Николай Манчевски в 54 минута, а двама от юношите на клуба направиха неофициален дебют - Денис Зашев и Теодор Христов.

В предишната контрола "скиорите" надиграха един от най-силните отбори в групата през миналата година ФК Кюстендил и то на "Осогово", като отново Стефан Неделчев бе автор на гола.

Рилски спортист надви Кюстендил в контрола на "Осогово"

За тима от Самоков предстои нова проверка след седмица, като съперник е тима на изпадналият от Втора лига през миналия сезон тим на Марек.

Снимки: Рилски спортист