Ямбол и Саяна си вкараха по веднъж

1:1 завършиха в Ямбол, едноименния тим и Саяна (Хасково) в приятелска среща. Гостите владееха повече инициативата. През първото полувреме доминацията им беше тотална. Тя обаче не доведе до промяна в резултата. Хасковлии излязоха за втората част в нов състав и натискът им намаля. Дори получиха гол. Това се случи в 61-ата минута когато Николай Йорджев посрещна избита топка и я изпрати в мрежата. Малко преди това съотборника му Александър Андонов шутира и противниковия вратар изби топката в гредата. Отсрещната врата също се разтресе, след удар на Димитър Димитров. Янаки Панайотов имаше две възможности за Ямбол. Накрая Димитър Димитров изравни резултата с глава.