Созопол завърши подготовката с разгром над Саяна

Созопол спечели последната си контрола с 6:1 над гостуващия му Саяна (Хасково). Домакините дадоха заявка за краен успех още в началните минути. Мариян Димитров откри с глава след центриране от корнер в 2-ата. 180 секунди по-късно Панайот Пасков удвои след удар и рикошет. Постепенно хасковлии поизравниха играта. Дори имаха шанс да реализират, но опита на Костадин Пеев да прехвърли вратаря се оказа неуспешен. Секунди преди почивката обаче Кристиян Парашкевов направи резултата класически. Четвърт час след началото на второто полувреме, Петър Генчев се разписа с глава след центриране от корнер. После домакините проведоха бързи контраатаки и на два пъти само за 180 секунди Ласидес Мендес ги завърши с гол. Ефе Али вкара почетното попадение за Саяна в самия край на мача.