100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Равенство в битката за върха в Литва, Милев игра 70 минути

Дербито за върха в първенството на Литва между Панавежис и Хегелман остана без победител. Двата тима се изправиха в сблъсък от 12-ия кръг, който завърши 1:1. Българският нападател Наско Милев бе титуляр за домакините, като прекара на терена 70 минути.

Гостите от Хегелман първи поведоха в резултата в 37-ата минута. Тогава след центриране от корнер

Вилюс Арманавичюс свали с глава към Лазар Сайчич, който също с глава порази вратата за 0:1.

Изравнителният гол също дойде след корнер в 56-ата минута, тогава след центрирането отляво топката не бе изчистена добре и стигна до Рокас Станулевичус, който с шут от воле вкара за 1:1.

След това равенство статуквото на върха в класирането се запазва. Панавежис остава начело с 27 точки, а Хегелман е на 2-рата позиция с 25 точки. На третото място е Жалгирис с 23 точки и мач по-малко.