Локо (ГО) шамароса дубъла на Ботев (Враца)

Локомотив (Горна Оряховица) спечели във Враца с 5:1 срещу Ботев II. Двубоят е от 31-ия кръг на Северозападната Трета лига. Резултатът е показателен за съотношението на силите на терена, като домакините и в тази среща излязоха без някои основни състезатели. „Железничарите“ дори можеха да вкарат още. Те започнаха вихрено и още в началото Стефан Неделчев тресна гредата, а после пропусна още веднъж. Отлична възможност пропиля и Димитър Байдаков.

Дубълът на Ботев (Враца) играе с третия

Изключително силно първо полувреме и за Христо Митов, опазил вратата си. В 40-ата минута Емил Копаранов сгреши при изнасянето на топката и Пламен Спасов шутира неспасяемо от границата на наказателното поле. Така врачани се оттеглиха на почивка с гол аванс. Тепърва обаче предстояха мъките им. В 55-ата минута Кристиян Райчев центрира, Янислав Цачев продължи топката към Ивайло Тодоров, който изравни. Скоро капитана Красимир Гавазов проби и подаде към влезлия като резерва Тодор Бакърджиев и той реализира за обрата – 1:2.

Светлин Иванов: Във Враца ни очаква здрав битка

В 65-ата минута Райчев центрира отляво и Байдаков с глава вкара третото попадение за гостите. Двамата размениха ролите си в 71-ата минута и Райчев покачи на 4:1. Десетина минути преди края Бакърджиев подаде на Райчев, чийто удар вратаря изби, но при добавката на юношата Кристиян Дечев, влязъл като резерва, дойде и петия гол за Локомотив.