Севлиево излъга Вихър

Севлиево победи Вихър с 1:0 в Славяново. Двубоят от 31-ия кръг на Северозападната Трета лига. Явор Генчев донесе победата в 55-ата минута с удар от границата на наказателното поле.

Вихър: Респект и уважение към Феро и отбора му

Както се и очакваше стана изключително оспорвана битка. Домакините имаха превес през първото полувреме. Кристиян Григоров с глава и капитана Цветан Петров пропуснаха да открият резултата.

Севлиево гостува в Славяново за дербито с Вихър

Първата половина на второто полувреме беше за севлевци. Освен гола, можеха да вкарат още веднъж, но Светлин Линев отрази удар с глава отблизо на Ивайло Иванов.