Дреновец излъга Партизан

Партизан загуби в Червен бряг с 0:1 от едноименния тим на Дреновец в двубой от 27-ия кръг на Северозападната Трета лига. След центриране в 25-ата минута, Любомир Веселов реализира отблизо единственото попадение. Срещата започна обещаващо за домакините. Димитър Димитров и Георги Петков отправиха опасни удари към вратата на отлично справилия се през цялото време Юлиян Весков. Той спаси по-късно и шут на Милен Тонев. Секунди преди почивката Християн Илиев можеше да вкара втори гол, но Станислав Антонов спаси. Партизан извърши три смени и доминираше през втората част. Първо Георги Петков насочи топката с глава, но извън вратата.

Партизан се стяга за здрава битка

В 55-ата минута Тонев беше спрян с нарушение, но Весков хвана дузпата на влезлия като резерва Христо Димов. После Тонев стреля опасно два пъти. В 70-ата минута влезлия като резерва Радослав Батов се спречка с противник и получи втори жълт и червен картон. Дори и с намален състав, червенобрежкия тим продължи да атакува. В 85-ата минута футболист на Дреновец излезе сам срещу Антонов, той го фаулира и беше отстранен с червен картон. В оставащото време до края на вратата на Партизан застана играещия треньор Любомир Иванов. В 88-ата минута Любослав Младенов имаше възможност да му вкара гол, но не уцели вратата. Накрая Тонев изпълни фаул, но Весков се справи.