Партизан победи Локо (Дряново)

Партизан (Червен бряг) спечели с 2:1 срещу гостуващия му Локомотив (Дряново) в двубой от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините пропуснаха да бият по-изразително. Въпреки с доста промени в състава, те започнаха вихрено и бързо дръпнаха в резултата. В 4-ата минута изпълниха корнер, Михаил Милчев продължи топката с глава към Борислав Иванов и той я насочи в мрежата – 1:0. В следващите минути футболистите на Партизан пропуснаха да предрешат рано мача. Калоян Тодоров стреля опасно, а Петьо Славчев пропусна два пъти да вкара. Изключително красив гол реализира Христо Димов в 21-ата минута, когато със завъртане от границата на наказателното поле, насочи топката към вратата, а тя се удари в гредата и спря в мрежата.

Партизан излиза за пореден успех

„Железничарите“ проведоха атака в 41-ата минута, която продължи с прострелно центриране на Радослав Байчев и в стремежа си да избие, Димитър Димитров си вкара автогол. Това смути червенобрежкия тим и след почивката не се получи доминацията от първата част. Въпреки това Славчев и влезлия като резерва Милен Тонев бяха близо до гол. Напрежение имаше в последните минути. Първо в 82-ата Веселин Ганчев изби топката, но моментално беше принудително сменен, защото беше връхлетян от противник. Това наложи другия вратар Станислав Антонов, играещ като полузащитник дотогава, да застане на вратата. В 86-ата минута Борислав Гецов фаулира Дилян Димитров и беше отстранен с втори жълт и червен картон.