Севлиево победи Партизан

В Севлиево едноименния тим се наложи с 2:0 над Партизан (Червен бряг) в двубой от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интересен сблъсък. Първото полувреме беше за домакините.

Мобилизация на макс в Севлиево за мача с Партизан

Те дръпнаха в резултата още в началото. Павлин Иванов проби и подаде в 6-ата минута, а Добрин Петров с шпагат насочи топката в мрежата. След това Ерик Почански и Християн Василев пропуснаха да реализират по веднъж. Атанас Георгиев пък напусна контузен. Гостите имаха възможност да изравнят, но Димитър Димитров не се възползва. След почивката червенобрежкия състав владееше инициативата. Имаше няколко шанса в атака, но …

Партизан: Всичко зависи от нас

Севлиевци разчитаха на контраатаки. При една от тях влезлия като резерва Георги Колев подаде на Почански и той вкара втория гол. После капитана Христо Лалев опази вратата си от Милен Тонев и Ангел Русев.