Самоубийствен хикс за Балкан и Чавдар

Без голове – 0:0 приключи дербито между Балкан (Ботевград) и гостуващия му Чавдар (Етрополе). Двубоят е от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига. Равенството отдалечи още двата отбора от първото място. През първото полувреме футболистите на Чавдар имаха лек териториален превес. До чисто голово положение обаче не стигнаха. Домакините повече владееха топката, но …

Труден мач очакват в Ботевград

Те пренесоха играта в половината на съперника след почивката. Павел Петков и Калоян Бонев обаче не се възползваха в атака. Йоан Маринов пък отправи коварен удар към отсрещната врата.

Йордан Юруков: Продължаваме да следваме плана си