Без победител в дербито на Област Шумен

2:2 приключиха Ботев (Нови пазар) и гостуващия му Волов в дербито на Област Шумен от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Получи се оспорвана, но коректна и спортсменска битка. Йордан Милков откри резултата за домакините след асистенция на Даниел Димитров в 8-ата минута. Футболистите на Волов реагираха мигновено и взеха инициативата. Малко преди почивката Алекс Стойчев овладя на гърди центрирана топка и я заби в мрежата – 1:1. Той направи обрата пълен в 70-ата минута с шут от границата на наказателното поле. Гостите вече предвкусваха победата, когато в последните секунди капитана на Ботев Йордан Миленов изравни с глава след центриране на Даниел Димитров.