Волов и Светкавица си вкараха по два гола

2:2 приключиха в Шумен местния Волов и Светкавица (Търговище) в среща от 19-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана интересна битка. Домакините имаха превес във владеенето на топката през първото полувреме. В 20-ата минута Алекс Стойчев излезе на добра позиция и вкара за Волов. Оставаха секунди до почивката, когато гостите проведоха бърза контраатака, която завърши с попадение на Николай Илиев. През втората част Светкавица беше по- активния тим. Топката обаче за втори път спря в мрежата им. Там я насочи Димитър Игнатовски с прецизен удар в 62-ата минута. Попадението вдигна на щурм търговищкия тим. До края топката се разиграваше предимно пред шуменската врата. Даниел Борисов и влезлия като резерва Райан Кръстев пропуснаха да изравнят отблизо. Това стори друга резерва Серкан Мустафов с шут почти от центъра на терена в 90-ата минута.