Вутов пак остана резерва

Антонио Вутов не игра за Мезьокьовешд-Жори при победата с 1:0 над Гирмот в мач от 26-ия кръг на унгарската ОТП Банк Лига. Българският нападател беше в групата за мача, но не се появи на терена, както и срещу Ференцварош преди паузата за националните отбори.

Попадението за тима на Вутов вкара Марин Юрина в 20-ата минута. Босненецът беше точен в 20-ата минута. В средата на второто полувреме пък Марио Зеке от Гирмот пропусна дузпа.

С успеха Мезьокьовешд-Жори се придвижи на 9-о място в класирането, измествайки Уйпещ. Отборът на Вутов има 31 точки, колкото е активът на още два тима - Хонвед и Дебрецен. Гирмот има 25 точки и е на дъното, заедно с МТК Будапеща. Начело е Ференцварош, следван от Академия Пушкаш и Кишварда.

Снимки: nemzetisport.hu