Черноломец очаквано би Локо (Русе)

Черноломец (Попово) спечели с 2:0 срещу гостуващия му Локомотив (Русе) в среща от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините владееха инициативата през цялото време. Съперникът им пък действаше затворено и се раздаде докрай. Така затрудни максимално поповския тим, който не успя да намери верния път към русенската мрежа през първото полувреме. Това се случи обаче в 62-ата минута, когато Диян Димитров откри резултата с глава след центриране на съотборник. Изключително красиво изпълнение със задна ножица на Беадир Беадиров в 74-ата минута донесе второто попадение за Черноломец. Асистенцията беше на Тихомир Кънев.

Черноломец (Попово): Уважаваме всеки противник