Устрем (Дончево) спря дубъла на Спартак (Варна)

След две поредни победи, втори тим на Спартак загуби във Варна от Устрем (Дончево) с 1:0. Двубоят е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. Пламен Шестаков донесе трите точки за гостите. Това се случи в 66-ата минута, когато Виктор Христов подаде с пета и полузащитника реализира с шут от десетина метра. Стана равностоен мач. Домакините повече владееха топката. Съперникът им умело се защитаваше и опасно контраатакуваше. Футболистите от Дончево пропуснаха да вземат преднина още в началните 120 минути. После добри възможности се откриха пред Илиян Неделчев, Георги Трифонов, Виктор Христов и два пъти Роберто Марков. Варненци сътвориха ситуации. След почивката имаха и две отлични възможности за гол, но ги пропиляха.

Димитър Трендафилов: Ще ни е много срещу Устрем (Дончево)