Севлиево укроти Ювентус (Малчика)

Едноименният тим на Севлиево спечели с 3:1 гостуването си на Ювентус (Малчика). Двубоят е от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Ферарио Спасов. Стана повече битка и малко футбол. Атанас Георгиев се измъкна от централните защитници сам срещу Иван Николов и го преодоля – 0:1 в 21-ата минута. При този резултата дойде и почивката. В 62-ата минута влезлия като резерва Георги Колев шутира по диагонала, топката се удари в гредата и спря в мрежата на домакините. Той асистира и за попадението на Добрин Петров в 84-ата минута. После Петров и Георгиев по веднъж се разминаха с гола. Накрая Александър Скорчев с удар по диагонала реализира почетното попадение за Ювентус.

Ювентус (Малчика): Севлиево е фаворит