Ювентус (Малчика) удари Локомотив в Дряново

Ювентус (Малчика) спечели с 2:1 като гост на Локомотив (Дряново). Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Победата можеше и да е по-изразителна. Домакините започнаха обещаващо. Борислав Гецов откри резултата с глава след центриране от фаул. Попадението пасив не сломи съперника. Напротив, Ювентус взе инициативата. Тодор Тодоров, Александър Скорчев и на два пъти Мартин Милков пропуснаха да изравнят. Това стори Александър Младенов след пас на Милков в 42-ата минута. През втората част пред Скорчев, Милков, Младенов и капитана Валентин Антонов се откриха нови шансове, но те не се възползваха. Всичко приключи в 70-ата минута, когато дряновски бранител изби центрирана топка и с удар от 30 метра Антонов вкара победния гол.

Ювентус (Малчика): Задължително трябва да бием в Дряново