Севлиево и дубъла на Етър сътвориха голово шоу

В Севлиево едноименния тим победи с 5:2 втория отбор на Етър (Велико Търново) в среща от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Противно на крайния резултат, гостите започнаха вихрено и само за няколко минути поведоха с два гола. Още в 20-ата секунда Кристиян Димитров опъна мрежата на домакините. Александър Гугучков ги шокира с второ попадение в 8-ата минута. Едва тогава севлиевския тим се мобилизира и в оставащото време контролираше всичко на терена. За половин полувреме вкара четири гола, чрез Добрин Петров, два на Стивиян Макавеев и един на Християн Василев. Последният се разписа още веднъж след почивката. Още няколко ситуации създадоха футболистите на Ферарио Спасов.