Локо (ГО) пак спечели в Дряново

Локомотив (Горна Оряховица) спечели с 2:0 гостуването си на Локомотив (Дряново). Двубоят е от 19-ия кръг на Северозападната Трета лига. Преди няколко горнооряховския тим пак надигра съперника – 3:0 на същото място, но в двубой от турнира за купата на Аматьорската футболна лига.

Локо (ГО) елиминира съименника си от Дряново за купата на АФЛ

И сега гостите бяха по-добри. Дръпнаха още в 5-ата минута, когато Тодор Бакърджиев асистира за попадението на Ивайло Тодоров. Десетина минути по-късно Стивън Манолов вкара топката във вратата на Иван Петров, но гол не беше зачетен. Домакините протестираха и за нарушение срещу Манолов в наказателното поле в 25-ата минута, но … Още няколко възможности създадоха футболистите на съперника им до края на полувремето. Те изковаха успеха десетина минути след почивката, когато Янислав Цачев реализира след асистенция на Стефан Неделчев. Още положения имаха футболистите от Горна Оряховица.