Волов си тръгна с три точки от Русе

Волов (Шумен) надигра в Русе местния Локомотив с 2:0. Двубоят е от 14-ия кръг на Североизточната Трета лига. До почивката имаше равновесие на терена. Личеше напрежение у футболистите на гостите, което доведе до доста грешки. Още със започване на втората част те поведоха в резултата. Бившият нападател на „железничарите“ Алекс Стойчев финтира бранител и стреля неспасяемо. Попадението успокои шуменци и те вече контролираха събитията на терена. Създадоха още няколко положения пред русенската врата. Така се стигна до 81-ата минута, когато влезлия като резерва Румен Касабов от малък ъгъл вкара втория гол за Волов.