Спартак (Плевен) остана на върха след 3:0 над Партизан

Спартак спечели с 3:0 в Плевен срещу Партизан (Червен бряг) в среща от 18-ия кръг и затвърди лидерската си позиция в класирането на Северозападна Трета лига. Топката беше поставена на точката за изпълнения на дузпа пред вратата на гостите само 120 секунди след началния съдийски сигнал. Фаулираният Преслав Антонов изпълни, но Станислав Антонов спаси. В 37-ата минута обаче двубоят между двамата завърши с успех за нападателя. Той откри резултата след пас от фланга. Антонов, Мариян Огнянов и Кристиян Иванов пропиляха другите голови възможности за домакините през първата част. След почивката имаше още ситуации. В 76-ата минута бразилеца Клаубер Касио Сантана реализира за 2:0 след асистенция от фланга на Валентино Макавеев. По идентичен начин се разписа в 82-ата минута и другия бразилец Евертон Фернандо Джилио-Том, който влезе като резерва.

Спартак (Плевен): Партизан е от добрите отбори в групата