Очаквайте в 11:00 БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Янтра (ПТ) повали Пещера (Галата)

Янтра победи Пещера (Галата) с 2:0 в Полски Тръмбеш. Двубоят е от 18-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех за домакините. Те владееха инициативата през цялото време. Тони Маречков, Красен Славчев и Калоян Илиев пропуснаха да материализират превъзходството на тима през първото полувреме. Сториха го веднага след почивката. В 50-ата минута Любомир Генчев изведе Илиев и той откри резултата. Славчев пък прехвърли вратаря в 55-ата минута за 2:0. Маречков и влезлия като резерва Антониян Харалампев пропиляха добри възможности. В 85-ата минута имаше друг хубав момент – Генчев шутира зад централната линия, топката прехвърли вратаря, но се удари в напречната греда и се върна на терена.