Старшата на Черно море победи Ботев (НП)

Юношите U19 на Черно море (Варна) спечелиха с 3:1 срещу мъжкия тим на Ботев (Нови пазар) в приятелска среща, играна в Суворово. Заслужен успех на малките „моряци“, които владееха инициативата през целия двубой. Алекс Йорданов беше изведен сам срещу вратаря и откри резултата в средата на първата част. В края й Серги Кешкерян беше спрян с нарушение и Жечко Йорданов вкара дузпата за 2:0. Четвърт час след почивката Алекс Йорданов беше фаулиран и Милен Николов реализира от дузпа – 3:0. Алекс Йорданов, Серги Кешкерян, Жечко Йорданов и Николай Трифонов пропуснаха да вкарат още за варненци. Вратарят им Ангел Дочев пък спаси две опасни положения. Накрая капитана на Ботев – Йордан Миленов го преодоля с глава за окончателното 3:1.