Голово шоу в Суворово

Светкавица (Търговище) и юношите старша възраст U19 на варненския Черно море си вкараха осем гола. Третодивизионният тим спечели с 5:3 в приятелска среща, играна в Суворово. Отличи се търговищкият нападател Любомир Михалев с четири попадения. Първото полувреме премина при поделено надмощие. Четвърт час след началото му Николов даде аванс на варненци. Само за няколко минути между 21-а и 27-ата обаче Михалев направи обрат в резултата. Интригата върна Петков в 35-ата минута – 2:2. Светкавично обаче Михалев заби нови два гола в 38-а и 42-а минута.

След почивката футболистите на Черно море владееха инициативата. Съперникът им действаше по-затворено, разчитайки на контраатаки. След центриране от корнер в 61-ата минута, варненския вратар изпусна топката, тя се удари у негов съотборник и спря в мрежата – 5:2. Трифонов реализира третото попадение на „моряците“ десетина минути преди края.