Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Черноморец (Балчик) вкара пет на дубъла на Спартак (Варна)

Черноморец (Балчик) разгроми втория отбор на Спартак (Варна) с 5:0 в приятелска среща. Противно на крайния резултат, малките „соколи“ първи имаха шанс да вкарат гол. Калоян Янчев обаче пропусна сам срещу вратаря. Юлиян Загоров откри резултата от дузпа, четвърт час след началния съдийски сигнал. Последваха атаки и интересни моменти пред двете врати, но нов гол не падна. Това с случи в края на полувремето, когато Джорджио Димитров покачи на 2:0. Той направи резултата класически в 50-ата минута. Димитър Миланов реализира четвъртото попадение в 70-ата минута. Десетина по-късно Иван Цачев също се разписа.