Третият отбор на Лудогорец излъга дубъла на Спартак (Варна) в контрола

Лудогорец III спечели с 3:2 срещу втория тим на варненския Спартак в приятелска среща, играна в Разград. Адмирации за футболистите на двата отбора. Младите селекции демонстрираха открит футбол, с непрестанни атаки към двете врати. Капитанът на гостите Янаки Смирнов откри резултата, половин час след началния съдийски сигнал. Тончо Георгиев възстанови равенството секунди преди почивката. Четвърт час след нея Зафер Инан изведе домакините напред – 2:1. Нелко Дуков изравни в 74-ата минута. Десетина по-късно обаче Зафер Инан се разписа още веднъж, осигурявайки победата на разградчани.