Светкавица би с лекота малките „соколи“

Светкавица (Търговище) се наложи с 4:1 над младия Спартак в приятелска среща, играна във Варна. Срещу селекцията на Калоян Михалев трябваше да играе втория тим на спартаковци. Предвид умората у футболистите от вчерашния тежък мач с третия тим на Лудогорец, треньора Димитър Трендафилов даде шанс на момчета от юношите младша възраст. Те обаче не успяха да се противопоставят успешно на търговищкия тим. Ивелин Кузманов откри головата сметка на Светкавица в средата на първото полувреме. До почивката два пъти се разписа и Румен Николов. Георги Топалов реализира четвъртото попадение в 70-ата минута. Накрая Александър Александров реализира за малките „соколи“.