Дубълът на Ботев (Враца) и Дреновец приключиха хикс

1:1 завършиха втория отбор на Ботев (Враца) и едноименния тим на Дреновец в приятелска среща. Стана интересен и динамичен двубой с доста ситуации пред двете врати. Младите врачани имаха превес през първото полувреме. В 20-ата минута бранител на Дреновец докосна топката с ръка и Тодор Горанов реализира дузпата. Отборът на Ботев започна втората част с шест 15-годишни състезатели. Съперникът взе инициативата и веднага изравни. Ивайло Орлинов изведе Пиер Пиеров зад врачанската защита и той надигра вратаря. Накрая Християн Петков пропусна да вкара за Ботев.