Дреновец победи юношите на Монтана

Едноименният тим на Дреновец надигра юношите старша възраст на Монтана като гост с 4:2 в приятелска среща. Стана интересен двубой с доста обрати в резултата. Топката спря в мрежата на Дреновец само 120 секунди след началния съдийски сигнал. Попадението е дело на капитана на монтанци Кристиян Вълков. Пиер Пиеров изравни с удар от далеч в 15-ата минута. Десетина по-късно Денис Димитров изведе Венелин Йотов и той реализира второто попадение за гостите. Кристиян Вълков се разписа и в 38-ата минута – 2:2. Четвърт час след почивката Денис Димитров вкара третия гол за Дреновец. Десетина минути преди края, местния талант Габриел Ангелов завърши самостоятелен пробив с попадение за окончателното 2:4. Отлично включване след контузия направи съотборника му Георги Замфиров.