Бдин с изразителен успех срещу дубъла на Ботев (Враца)

Бдин (Видин) спечели с 4:1 гостуването си на втория отбор на Ботев (Враца) в приятелска среща. Селекцията на Александър Петров откри резултата само 180 секунди след началния съдийски сигнал. Точен от дузпа беше Ангел Цолов. Кристиян Коцов удвои в средата на първата част. Цолов се разписа още веднъж, секунди преди почивката. В началото на втората част домакините си вкараха автогол. След 65-ата минута играта стана равностойна. Тодор Горанов реализира от дузпа почетното попадение за врачани. Здравословните проблеми в Ботев принудиха треньора Лукан Луканов да включи в групата за двубоя шест 15-годишни състезатели.