Очаквайте в 15:00 Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Дреновец с първа победа в контролите

Едноименният тим на Дреновец надигра Вихър (Николово) с 4:0 в приятелска среща. Въпреки чувствителната разлика в класите, гол не падна в първия половин час. Едва след него Ивайло Орлинов изпрати топката в мрежата на Вихър. Малко след това Денис Димитров удвои резултата. При това съотношение двата отбора се оттеглиха на почивка. Секунди след подновяването на играта, Орлинов се разписа за втори път. Влезлият като резерва Антон Кръстев реализира четвъртото попадение в 65-ата минута. Адмирации за 18-годишния талант, който за краткото време на терена загатна за безспорния си потенциал.